logo

Para náramek z padákové šňůry vyrobený ručně a na míru.

publikováno: 19.04.2016

Survival náramek pro přežití

Survival náramek je náramek upletený z padákové šňůry, která má vinikající poměr cena x hmotnost x nosnost x objem. Samozřejmě, že dnes existují mnohem vymakanější materiály, ale pro svojí cenu se stále paracord (padáková šňůra) drží na špičce v oblíbenosti u lidí zabívajcí se survivalem neboli přežitím při nepředvídatelných událostech.

V každém upleteném para náramku jsou 2-4 metry této šňůry, která při rozpletení náramku může v krizových situacích i zachránit život. Člověk se nedostává do krizové situace denně, proto je potřeba náramek nosit stále na ruce. Příkladů použití je plný internet, ale moje zkušenosti jsou trochu praktičtější. Ne každý den zachraňuji životy. Paracord mohu využít, když je potřeba něco připevnit k vozidlu, ať už na motorku nebo na střechu auta. K opravě oděvu, místo opasku nebo jako tkanička do boty.

Nechat si vyrobit náramek z padákové šňůry neboli paracordu dle svých specifikací a potřeb využil již nejeden zákazník. Od jednodušších jednobarevných náramků jsme se dostali až do různobarevných či pestrobarevných kombinací náramků.

Součástí každého survival náramku je ergonomicky tvarovaná přezka v černé (nebo jiné) barvě, s píšťalkou nebo bez. Vše na přání konkrétního člověka.

Co bude následovat dalšího? Třeba opasek z padákové šňůry? Může být :)

náramek fire

Náramek na přežití s píšťalkou.

náramek na přežití

  • V barevných kombinacích se meze nekladou. Veselé a zářivé odstíny jsou zřejmě opět v kurzu.

paracord

Náramky na míru jsou k dispozici zde

woodland

  • Foceno při zkoušení na ruce zákaznice, která byla nad míru spokojená a to nás těší :-)

Máte již také svůj survival náramek?


Registrace | Přihlášení